Psíkovia

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Alan

Alan je náš večný smoliar, osudom niekoľkokrát skúšaný psík. Alan sa z ničoho nič objavil v jednej malej obci, kde sa v tých najväčších mrazoch túlal po uliciach vyše mesiaca. Ľudia ho odháňali preč až kým sa jedna slečna nad ním nezľutovala a začala pre neho hľadať riešenie. Alan sa tak dostal do mestského odchytového koterca s tým, že po očkovaní putuje ďalej do najbližšieho útulku. Alan bol na začiatku veľmi smutný psík, takmer vkuse plakal, bol veľmi nepokojný. Pobyt v koterci znášal veľmi zle, i napriek tomu, že sme ho brali na dlhé prechádzky dvakrát denne. Nakoľko sme tušili, že útulok by zrejme nezvládol, začali sme mu hľadať dočasnú opateru. Ozvalo sa na neho 7 ľudí, nakoniec sme mu vybrali dočasnú opateru v byte s tým, že by chodieval so svojimi opatrovateľmi aj do práce a tak by nikdy nebol sám. Žiaľ Alan hneď na druhý deň ušiel, pretože sa na prechádzke zľakol iného psíka. Po celodennom hľadaní sa našťastie našiel, vrátil sa sám na miesto odkiaľ ušiel. Bohužiaľ opatrovatelia sa ho ani nie po 24 hodinách kvôli jeho úteku vzdali a tak Alan končil v útulku. Oslovili sme ostatné rodiny, ktoré sa ponúkali na dočasky, žiaľ behom pár dní sa u každého z nich zmenili okolnosti…Alan prvé dni v útulku preplakal. Potom si našiel psiu kamarátku s ktorou teraz spolunažíva v spoločnom koterci. Aj napriek tomu, že má pri sebe psiu spoločnosť a nie je úplne sám, Alan veľmi trpí. Kým vidí v útulku človeka, kňučí celý čas. Jedna slečna sa nad ním zľutovala, zobrala si ho domov, avšak jej domáci psík do Alana útočil, až to skončilo tak, že aj pani sa zranila (nie kvôli Alanovi). Takže Alan sa musel opäť vrátiť do útulku, ani v tejto dočaske nebol dlhšie ako 24 hodín…Viete si predstaviť ako môže byť ten úbohý psík zmätený? Alan je úžasný pes, na vodítku neťahá ( len málinko, to sa však dá korigovať), s inými psami sa znáša, skôr ich ignoruje. Má hygienické návyky. Má však veľmi krehkú dušičku a boľavé srdiečko. Niekedy sa nám zdá, ako keby hľadal svojho predošlého pána…netušíme či ho niekto vyhodil, alebo len zabehol a nevedel nájsť cestu domov. Čip žiaľ nemal a nikto sa na neho nehlásil. Tak veľmi by sme mu chceli pomôcť, ale nevieme ako…v snahe aby nemusel byť v útulku ho vláčime hore-dole ako vrece zemiakov, no nikto mu doteraz nedal dostatok času aby si zvykol na nové okolnosti. Zvyknúť si na nové prostredie môže byť ťažké aj pre šťastného, vyrovnaného psa, nieto ešte pre psíka ako je Alan…Ach…keby nám tak vedel povedať, aký život mal predtým než sa dostal na ulicu. Po náleze mal menšie ranky na tele, stolicu krvavú. Vytrpel si už naozaj dosť. Veľmi vás prosím, darujte mu niekto domov! On si to tak neskutočne zaslúži! Alan je psík väčšieho vzrastu, očkovaný, čipovaný. Nachádza sa v Leviciach.

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/alan-prosi-o-sancu/

Floky

 

Floky sa nám tiež vrátil z adopcie, údajne sa podhrabaval cez plot a utekal, my ho máme a mali sme v útulku vždy vo výbehu, kde by mohol urobiť to isté, ešte sa nám to u neho nestalo, každopádne Floky tedy nechce byť sám. Miluje všetko živé, bolo by mu skvele s druhým psíkom, vhodný k deťom. Hľadáme mu domov s prístupom dovnútra. Floky je mladý labrador má cca 3 roky.. Našli ho policajti ako splašene pobehuje po ceste. Do dnešného dna sa nikto neprihlásil že by mu psík chýbal. Touto cestou mu hľadáme nový domov kde nebude len sám na dvore ale bude rovnocenným členom rodiny. So psíkmi aj fenkami je v pohode. Ak mu viete ponúknuť nový domov volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/floky/

Rexík

 

Rexíka sme odobrali z reťaze. V útulku bol niekoľko mesiacov, až si našiel domov. Žiaľ po pár týždňoch bol z adopcie vrátený, tak mu hľadáme nový domov. Rexík je mladý psík plný energie. Je to prítulné, milé zlatíčko. Rád sa učí nové veci a už sa veľmi teší na majiteľa, ktorý sa mu bude venovať. Rex už je aj vykastrovany. Znášanlivý s inými psíkmi. Vhodný aj k deťom, k starším ľuďom ho neodporúčame pre množstvo energie, ktorú má. Vhodný na dvor so zateplenou búdou alebo do bytu. Kontakt: 0948122272

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/rexik/

Daron

 

Daron žil sám v opustenom dome. Majiteľ sa odsťahoval a Darona nechal napospas osudu. Našťastie, vďaka všímavým ľuďom sme sa o Daronkovi dozvedeli. Keď sme prišli, Daron sa nám veľmi tešil a bol hneď pripravený s nami odísť. A tak sa aj stalo. Daronko je už v útulku. Je to skvelý, milý psík, asi 2 ročný, ktorý si teraz veľmi užíva ľudskú spoločnosť, ktorá mu tak veľmi chýbala. Daron čaká na skúsenejšieho psíčkára, ktorý sa mu bude dostatočne venovať. Musí byť však jedináčik, neznesie druhých psíkov. Ak vás Daron oslovil, kontaktujte 0948122272.

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/daron/

Alex

 

ALEX je pokojný psík s veľkým srdiečkom, miluje ľudí, detičky priam zbožňuje, je znášanlivý s inými psíkmi, akurát je v ňom poľovnícky pud a preto mačičky a hlodavce inštinktívne loví. ALEX má 6 rôčkou, 15-20 kg, bude skvelým parťakom pred telku aj do bytu aj do rodinného domu. Alexko sa nachádza v našej núdzovej dočaske, a pán dočaskár tvrdí, že je to najlepši pes akého kedy zažil � V prípade záujmu 0918982531

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/alex-2/

Hektor

 

Hektor je asi 6 ročný NO, ktorý sa túlal po obci. Čip nemá, nikto ho nehľadá a tak mu hľadáme nový domov. Hektor je síce obor, ale je to zlatíčko, je veľmi milý, teší sa nám, ale svoju rodinu určite aj dobre postráži. Neodporúčame ho k úplne malým deťom vzhľadom k jeho veľkosti. Hektor by sa potešil keby mohol bývať v domčeku a mal svoj dvor. Znášanlivosť s inými psíkmi musíme ešte preveriť, ale zatiaľ sa nejaví ako konfliktný typ. Podmienkou adopcie je kastrácia.
V prípade záujmu o adopciu Hektora, kontaktujte 0948122272 alebo 0948330815.

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/hektor-4/

Maxo

 

Maxo je 2,5 ročný psík, miluje ľudí, je nekonfliktný a spoločenský. Za obyčajne pohladenie urobí čokoľvek, velmi si užíva mojkanie. Hľadáme mu domov, kde bude právoplatným členom rodiny, najlepšie k skúsenejšiemu človeku, ktorý bude vedieť ako s Maxom pracovať. Bola uňho zanedbaná výchova, preto potrebuje, aby sa mu človek venoval, no je kontaktný a rýchlo chápe, čo po ňom človek chce. Bude to úžasný parťák. Podmienkou adopcie je kastrácia, podpis adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku. Domov pôjde zaočkovaný, začipovaný, odčervený a odblšený.
Prevoz na hranice ČR možný.
V prípade záujmu a viac info volajte 0948122272

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/maxo-2/

Lupo

 

Lupo je 1 ročný psík, kríženec NO, veľkého vzrastu. Lupo žil doteraz v otrasných podmienkach, nikdy nezažil lásku, len kopance a prázdnu misku. Nakoľko je to mladučký psík, nie je tým našťastie až tak veľmi poznamenaný, teší sa každému človeku, nemá problém s inými psíkmi a vďačne si užíva mojkanie. Bude to úžasný parťák aj do rodiny s deťmi.
Ak bude mať aj prístup dovnútra, bude to najšťastnejší psík.
V prípade záujmu volajte 0948122272

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/lupo/

Daro

 

Daro je už deduško, no stále si užíva prechádzky, spoločnosť človeka a papanie. Veľmi vás prosíme, nenechajme ho v koterci, už tak mal ťažký a nepekný život… potrebuje teplý domov, kde bude môcť dôstojne dožiť. Odvďačí sa vám tým najkrajším pohľadom, stále bude pri vás… je vhodný ako spoločník k starším ľuďom, iných psíkov nerieši, ale už má rád svoj kľud, preto nieje vhodný k menším deťom. Daro je veľkosťou asi ako jazvečík.
Ak by ste Daruškovi vedeli pomôcť aj dočasnou opaterou, všetko potrebné zabezpečíme. 0948122272

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/daro/

Lexi

 
Lexi je asi 2 ročný psík, ako môžte vidieť, celý jeho život bola doteraz len reťaz, krik a smútok. Zatiaľ je ešte bojazlivý, no začína už zisťovať, že sa už nemusí báť, pomaly si už vie užívať prítomnosť človeka a plnú misku.
Iných psíkov zatiaľ nerieši, fenočkam sa teší.
Lexi je pokojný a vďačný psík, bude vhodný skôr dovnútra, nakoľko sa obávame, že ako väčšina psíkov odobratých z reťaze, by z dvora utekal. Vhodný aj k starším ľuďom a k väčším deťom. Bola uňho zanedbaná výchova, preto potrebuje človeka, ktorý sa mu bude dostatočne venovať. V prípade záujmu a viac info volajte 0948122272
 
https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/lexi/

Rocco

 
Rocco bol niekolko mesiacov v obci Plavé Vozokany u pani farárky, ktorá ho našla.
Doteraz nedostal ani jednu ponuku na nový domov, v dočaske už ostať nemohol, preto je už u nás v útulku.
Hľadáme mu naďalej domov.
Je to mladý psík, okolo 1,5 roka, v kohútiku tak 50cm.
Je silný, rýchly, nebojí sa petard, je to ochranca ale zatiaľ veľmi hravý. Rocco potrebuje skúsenejšieho majitela, je v puberte a skúša koľko si môže dovoliť. Pri správnej výchove a dostatku času a trpezlivosti to bude úžasný parťák. Bol zvyknutý aj na deti. 0948122272, 0948330815
 
https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/rocco/

Šaňo

 

Šanko bol pred 6 rokmi adoptovaný z útulku do rodinného domu, kde žil so svojím pánom. Žiaľ, pán sa dostal do nemocnice a už sa nevráti. O Šanka sa nemal kto ďalej starať. A tak sa znova ocitol v útulku.

Baby prišli pre mňa, ale ja som nevedel čo sa deje, nechápal som tomu prečo musím opustiť svoj domov. Bál som sa a aj som vrčal, no nechal som sa prehovoriť a odišiel som s babami. A znova som sa ocitol v útulku. Bol to pre mňa šok, keďže doteraz som celý čas mal svoj dvor, kde som mohol behať a zrazu som sa ocitol vo voliére. V útulku bolo veľa nových cudzích ľudí, ktorých som nepoznal. Preto ešte niekedy vrčím a štekám, ale ja nechcem nikomu ublížiť, ja sa len bojím.
Začala sa mi venovať Nika, ktorá každý deň pri mne sedí a už pomaly začínam zisťovať, že môžem veriť aj iným ľuďom.
Stretol som aj iného psíka, vyzerá to, že budeme kamoši.
Potrebujem človeka len troška viac spoznať a pak je zo mňa oddaný parťák.
K deťom veľmi vhodný nebudem, potrebujem vyrovnaného človeka, ktorý bude mať chuť a trpezlivosť nájsť si ku mne cestu.
Viac by sa mi páčilo keby mojou novou paničkou bola žena, stačí keď sa prídeš so mnou párkrát porozprávať, vyvenčíš ma a ja budem už len tvoj.
Ak som vás zaujal a dáte mi šancu dokázať, že nie som zlý pes, len som mal zlú výchovu, budem vás do konca svojho života chrániť a milovať.
To, že som väčší a čierny predsa neznamená, že musím dožiť v útulku. Prosím, ak si to ty, zavolaj tetám do útulku a príď pre mňa. Kontakt. 0948122272

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/sano/

 

Kubko

 
Kubko je priateľsky psík, do 2 rokov. Je to pravdepodobne mix jack russela, odpovedá to aj jeho povahe. Je to veľmi aktívny psík, miluje dlhé prechádzky a spoločnosť človeka aj iných psíkov. Hľadáme mu domov len dovnútra, nakoľko je to veľký utekač, preskočí aj 2m plot. Vhodný k deťom, do športovo založenej rodinky. V prípade záujmu volajte 0948122272
 

Ťapko REZERVOVANÝ

 
Ťapko je mladučký psík do 1 roka. Vyzerá ako mix bradáčika/jazvečíka, je menšieho vzrastu. Má dokonalú povahu, vhodný k deťom aj iným psíkom, stále chce byť s človekom. Hľadáme mu domov iba s prístupom dovnútra, veľmi sa poteší aj druhému psiemu kamarátovi. Hyg. návyky už ovláda takmer na 100%. V prípade záujmu volajte 0948122272.
Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/Ozzy je 7 mesačný psík, mix jazvečíka. Je to ešte hravé šteniatko, ktoré si užíva spoločnosť človeka, miluje prechádzky. Vhodný k deťom a aktívnejším ľuďom. Bolo by mu super aj s druhým psíkom. Hľadáme mu zodpovedný domov, kde bude právoplatným členom rodiny. V prípade záujmu volajte 0948122272

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Natália: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode