Psíkovia

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Edmond

Edmond bol v útulku skvelý, socializovaný psík. Žial, bol adoptovaný do rodiny, ktorá sa ocitla v zlej finančnej situácii a odsťahovala sa. Edmond zostal sám, priviazaný o vlečku, našťastie ho dobrí ľudia krmili. Po zistení tejto skutočnosti, sme okamžite Edmonda odobrali spať do útulku. Hľadáme mu nový domov, najlepšie bez iných psíkov a zvierat, aby sa zasa naučil tešiť životu. 0948330815, 0948122272

Riky

Riky pobehoval na parkovisku pri Kauflande v Leviciach. Mal na sebe oranžový „pokus o obojok“, čipovaný nebol. Doteraz ho niekto nehľadal, tak je ponúknutý na adopciu. Riky je mladý, ani nie rok starý psíček malého vzrastu, výzorovo taký malý plyšiačik. Je priateľský, znášanlivý so všetkým. Miluje ľudí, aj iných psíkov, vhodný aj do rodinky s deťmi. Útulok žiaľ neznáša dobre, bojíme sa o neho,  preto mu hľadáme aj dočasnú opateru. Ak máte záujem pomôcť prosím volajte: 0948 122 272. Ďakujeme.

Bim

Ahojte volám sa Bim. Toto meno mi dali tety v útulku. Zachránili ma spolu s ďalším psíkom od romov. Som mladý mám cca 2 roky. So psíkmi si rozumiem v pohode.Už by som chcel ísť ale domov. Čakám v levickom útulku. Pomôže mi niekto. Budem vám super kamoš na prechádzkach ale aj pri našom spoločnom šantení .

Oliver

Oliver sa k nám dostal z MSP Levice, kde ho doniesli že sa našiel a nikomu nechýba. Je veľmi milý, hravý, zlatý k ľudom aj deťom.Má rad prechádzky. Je vhodný aj na dvor aj do bytu rýchlo sa učí. V útulku je už 5 rokov. Dočká sa niekedy nového domova?

Alan

Alan je náš večný smoliar, osudom niekoľkokrát skúšaný psík. Alan sa z ničoho nič objavil v jednej malej obci, kde sa v tých najväčších mrazoch túlal po uliciach vyše mesiaca. Ľudia ho odháňali preč až kým sa jedna slečna nad ním nezľutovala a začala pre neho hľadať riešenie. Alan sa tak dostal do mestského odchytového koterca s tým, že po očkovaní putuje ďalej do najbližšieho útulku. Alan bol na začiatku veľmi smutný psík, takmer vkuse plakal, bol veľmi nepokojný. Pobyt v koterci znášal veľmi zle, i napriek tomu, že sme ho brali na dlhé prechádzky dvakrát denne. Nakoľko sme tušili, že útulok by zrejme nezvládol, začali sme mu hľadať dočasnú opateru. Ozvalo sa na neho 7 ľudí, nakoniec sme mu vybrali dočasnú opateru v byte s tým, že by chodieval so svojimi opatrovateľmi aj do práce a tak by nikdy nebol sám. Žiaľ Alan hneď na druhý deň ušiel, pretože sa na prechádzke zľakol iného psíka. Po celodennom hľadaní sa našťastie našiel, vrátil sa sám na miesto odkiaľ ušiel. Bohužiaľ opatrovatelia sa ho ani nie po 24 hodinách kvôli jeho úteku vzdali a tak Alan končil v útulku. Oslovili sme ostatné rodiny, ktoré sa ponúkali na dočasky, žiaľ behom pár dní sa u každého z nich zmenili okolnosti…Alan prvé dni v útulku preplakal. Potom si našiel psiu kamarátku s ktorou teraz spolunažíva v spoločnom koterci. Aj napriek tomu, že má pri sebe psiu spoločnosť a nie je úplne sám, Alan veľmi trpí. Kým vidí v útulku človeka, kňučí celý čas. Jedna slečna sa nad ním zľutovala, zobrala si ho domov, avšak jej domáci psík do Alana útočil, až to skončilo tak, že aj pani sa zranila (nie kvôli Alanovi). Takže Alan sa musel opäť vrátiť do útulku, ani v tejto dočaske nebol dlhšie ako 24 hodín…Viete si predstaviť ako môže byť ten úbohý psík zmätený? Alan je úžasný pes, na vodítku neťahá ( len málinko, to sa však dá korigovať), s inými psami sa znáša, skôr ich ignoruje. Má hygienické návyky. Má však veľmi krehkú dušičku a boľavé srdiečko. Niekedy sa nám zdá, ako keby hľadal svojho predošlého pána…netušíme či ho niekto vyhodil, alebo len zabehol a nevedel nájsť cestu domov. Čip žiaľ nemal a nikto sa na neho nehlásil. Tak veľmi by sme mu chceli pomôcť, ale nevieme ako…v snahe aby nemusel byť v útulku ho vláčime hore-dole ako vrece zemiakov, no nikto mu doteraz nedal dostatok času aby si zvykol na nové okolnosti. Zvyknúť si na nové prostredie môže byť ťažké aj pre šťastného, vyrovnaného psa, nieto ešte pre psíka ako je Alan…Ach…keby nám tak vedel povedať, aký život mal predtým než sa dostal na ulicu. Po náleze mal menšie ranky na tele, stolicu krvavú. Vytrpel si už naozaj dosť. Veľmi vás prosím, darujte mu niekto domov! On si to tak neskutočne zaslúži! Alan je psík väčšieho vzrastu, očkovaný, čipovaný. Nachádza sa v Leviciach.

Bingo

Bingovi umrel majiteľ a zostal sám. Je to psík plný energie, ktorý si užíva život bez reťaze. Miluje prechádzky, má rád všetko okolo seba. Je trocha opatrnejší, ale stačí mu chvíľka a osmelí sa. Veľmi zaň ho prosíme, zostal bez pána, dajme mu šancu na krásny život ❤️ V útulku je už skoro rok, zaslúži si pohodlie domova.
S fenkami vychádza bez problémov, psíkov si vyberá. Vhodný do bytu aj na dvor s prístupom dovnútra, alebo dobre zateplenou búdou. Vhodný k deťom aj k starším ľuďom

Rasa: mix Vek: 4 roky Veľkosť: stredný Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Vhodnosť: Dvor: áno Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno 

 

Alvin

Alvinko je jedna z najzaujímavejších psích osobností, čo v útulku máme … Je to neuveriteľne výnimočný psík s veľkým charakterom. Alvinovi umrel majiteľ a predtým, ako sa to stalo, žil Alvin od šteniatka 3 roky na veľkej záhrade domu, kde bol veľkým pánom a strážcom. Takým, že k sebe nepustil nikoho iného, než svojho pána. Keď sme Alvina prvýkrát videli, prebehlo nám hlavou niekoľko myšlienok na to, že takého psa jednoducho nezvládneme. Prekážalo mu len keď sa na neho niekto pozrel, nieto že ho chceme niekam odviezť z jediného prostredia, ktoré poznal .. No Alvin na nás pôsobil tak, že ak by nám bol tvárou v tvár, zabil by nás. S náhubkom sa ho podarilo previezť a nasledujúci týždeň sme mali o zábavu postarané. Alvin nezniesol, aby sa k jeho koterci vôbec niekto priblížil. No vždy si stojíme za tým, že to najmenšie a pritom najdôležitejšie je ukázať psovi lásku a v tomto prípade to na Alvina platilo až moc dobre. Je u nás nejaké 2 mesiace a je to vymenený psík. Teší sa, keď nás vidí, nie je to typ, čo skáče do výšky, ale je to pes, ktorý by dal za svojho pána život. Na vodítku vôbec neťahá, vonku nie je veľmi kontaktný, ale dá sa s ním aj tak skvele pracovať, pretože on sám chce. Má obrovské srdce a bolo by mu moc dobre na väčšie záhrade, no zaslúžil by si aspoň cez noc byť po boku svojho pána vo vnútri. K malým deťom nie, k starším ľuďom nie je problém. Ostatných psov si nevšíma. Je to naozaj charakter, je ťažké ho úplne opísať, no veríme, že niekomu padne do oka a uvidia to v ňom aj niekto iný, kto by mu mohol dať domov, Alvinko si ho zaslúži.

Deny

Nechceme už ani myslieť nato ako žil predtým (krátka reťaz a len betón) tie fotky radšej neuverejníme. Už je 4 mesiace u nás v dočaske kde sa mu venujeme naplno. DENY je pripravený k adopcii.
Hľadáme pre neho spriaznenú dušu, ktorá ocení nežistnú lásku od psíka akým je Deny.
Tak ak si aktívny človek rád beháš, prechádzaš sa, brázdiš prírodu tak DENY je ten správny parťák pre teba… Doma bude zodpovedným strážcom. Miluje loptičky a nepohrdne žiadnou hračkou.
Je kastrovaný, začipovaný, zaočkavaný.
S fenkami je ok, mačičky radšej nie.

Kontakt: 0918982531

Argo

Argo je naše prerastené šteniatko telom aj dušou. Je to veľký, nádherný, ročný psík, ktorého sa niekto zbavil. Argo sa pár dní túlal po dedine a veľmi ochotná pani nám ho priviezla do útulku. Argo miluje spoločnosť ostatných psíkov, potrebuje mať priestor, je to bláznivý psík, s ktorým je ešte potrebné zapracovať na výchove, niekedy pôsobí tak nejako neohrabane, ale je s ním vďaka tomu neuveriteľná zábava. Miluje vodu a bolo by mu dobre s nejakou kamoškou alebo aktívnym pánom. 

Charlie

Charlie je mlaďučký asi ročný fešák, zase nechcený. Je to hodný psík, neťahá na vodítku, znesie sa so psami aj fenami. Vhodný do bytu aj na dvor s prístupom dovnútra. My na ňom najviac milujeme tie jeho ušiská :-)

 

Cézar

Cezarko je asi 5 ročný mix huskyho a ovčiaka. Bol to zatúlaný psík, ktorého k sebe prichýlila jedna slečna, no bohužiaľ si ho nemohla nechať a tak kontaktovala nás. Cezar je ukážkový psík, veľmi vnímavý, vhodný k starším ľuďom a deťom. Určite sa s ním pracovalo, je to pokojny havko, ktorému bude dobre vonku aj vo vnútri. S fenami nemá problém, psov si vyberá.

Arny

Arny je krásny mix bradáčika, má asi 2-3 roky. Je to maznavý psík, vhodný k deťom i starším ľuďom. Niekoľko dní sa túlal sám po dedine a dodnes sa na neho nikto nehlási. Bolo by mu dobre na záhrade s prístupom dovnútra, ale je to pokojnejšie psík, takže by si určite zvykol aj na byt, v každom prípade je pre neho hlavne mať po boku milujúceho človeka.

Belgi

Belgi je 1-1,5 ročný mix belgického ovčiaka. Prekonal v útulku parvovirózu, ale už je v poriadku. Potrebuje miesto, kde by mohol žiť vo vnútri, nakoľko je to temperamentný psík, ktorého nezastaví žiadny plot. Iných psíkov veľmi nemusí, skôr sa hodí ako jedináčik k ľuďom, ktorí milujú pohyb a prechádzky. Vhodný na agility a rôzne psie športy. 

Kubko

Maťko a Kubko boli nerozluční kamaráti. Boli spolu od malička, no väčšinu života si prežili vo firme na reťaziach. Maťko sa pred pár dňami adoptoval, a tak Kubko zostal sám, a veľmi za svojim kamarátom smúti. Kubko sa rád mazná, užíva si spoločnosť človeka, k fenočkam nekonfliktný, psíky si vyberá. Je vhodný k deťom i starším ľuďom, do bytu aj na dvor.

Piškótik

Piškótik je mladý, roztomilý psíček malého vzrastu. Žil vo svorke u alkoholika, o hlade a smäde. Odobrali sme ho spolu s dalšimi 4 psikmi a 4 šteniatkami. Na začiatku útulok veľmi zle znášal, celé dni ležal na tom istom mieste a vkuse sa triasol. Našťastie sa pomalinky začal osmeľovať, no je stále plachší ako iný psíkovia. Veríme však, že v novej rodinke naberie odvahu a stane sa z neho šťastný, vyrovnaný psíček. S inými psíkmi je znašanlivý. Prosíme pre neho domov čo najskôr, nech nám nemrzne v útulku.   

Straško

Meno: Straško Pohlavie: psík Rasa: mix Vek: 2 roky Veľkosť: malá Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Mačky: zatiaľ sme neskúšali Vhodnosť: Dvor: áno Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

Popis: Straškovi bohužiaľ zomrel majiteľ a potom sa dlhší čas potuloval po ulici. Pravdepodobne chudáčik nerozumel celej situácii a do toho mu niekto musel ubližovať, pretože má doteraz veľký strach z ľudí, ale po čase sa osmelí. Je to ale úplne nekonfliktný psík, ktorý potrebuje trpezlivosť, získať dôveru a cítiť lásku.

 

Majlo

Majlo je mladý psík, ktorý bol odobratý zo zlých podmienok. Je to úžasný psík, stredného vzrastu. Miluje ľudí aj psíkov. Užíva si škrabkanie na brušku a miluje byť v prítomnosti človeka. Na vodítku chodí pekne a neťahá. Darujete mu milujúci domov?
Vhodný aj k iným psíkom. Vhodný k deťom aj k starým ľuďom. Vhodný do bytu aj na dvor. 

Keksík

Keksík bol odobratý zo zlých podmienok spolu s Piškótikom, Eliškou a Sárinkou. Fenočky si už domov našli, chlapci stále čakajú…Keksík bol na začiatku, podobne ako aj jeho psí kamaráti, veľmi bojazlivý. Trvalo to istý čas, kým nám začal dôverovať. Boli sme však trpezliví a vďaka tomu nám Keksík začal veriť. Z nášho príchodu do útulku sa už teší, vrtí chvostíkom. K cudzím je na začiatku trošku nedôverčivý, ale rýchlo sa skamaráti, hlavne keď ho aj podplatíte s nejakou maškrtkou. Vhodný je skôr do bytu, či k rodinnému domu s prístupom dnu. Je menšieho až stredného vzrastu.

Rambo

Rambo je mladý, priateľský psík, v podstate ešte len také odrastené šteniatko :-D Žil v zlých podmienkach, jeho majitelia sa o neho nestarali. Tak skončil v útulku, a my sme mu sľúbili, že mu nájdeme dokonalý domov. Rambo je psík stredného vzrastu, skutočný mojkáč, ktorý by najradšej relaxoval celý deň na gauči. Práve preto mu hľadáme domov predovšetkým do bytu, alebo do rodinného domu s prístupom dnu. Ľudí miluje, so psíkmi sa však nerád kamaráti. Nájdeme mu spoločnými silami ozajstný domov o akom doteraz len sníval?

Bordy

Velmi spoločenský psik, vek asi 2 roky, zasa nikomu nechýba. Je preto ponukaný na adopciu. K ludom fantastický, mojkací, zo psikov má zatial strach, pravdepodobne žil sám. Včera sa pri ceste v poli medzi Čankovom a Brhlovcami našiel asi 2 ročný psík, mix border kólie. Havino bol už dosť hladný a smädný. Je veľmi priateľský a poslušný. Je možné, že sa len niekomu zatúlal. Ak ho poznáte, resp. majiteľa, dajte nám, prosím, vedieť. Týmto zároveň ďakujeme mladej rodinke z Brhlovic, ktorá sa oňho postarala, kým sme neprišli my a vzali ho do útulku.

Ozzie

Ozzie na našiel pobehovať pri ceste, kde ho našli dobrí ľudia a priviezli do útulku. Ozzie mal už pri príchode do útulku pár odrenín a absces na krku. Všetky tieto zranenia liečime a Ozzie je naozaj skvelý pacient. Nechá so sebou manipulovať, čistiť si rany a veľmi si užíva prítomnosť človeka. Je to neskutočne milý, oddaný psík, ktorý bude skvelým kamošom pre každého. Velmi by potreboval domacu starostlivosť, prosim je nekonfliktný a velmi smutny, Prosime o pomoc .

Bam

Bam svojím vzhľadom vzbudzuje rešpekt, ale je to dobráčisko s veľkým srdcom. Do útulku prišiel aj so svojím kamošom Bimom s ktorým sú parťáci doteraz. Sú na seba veľmi naviazaní, preto im hľadáme domov len spolu. Bam aj so svojím parťákom Bimom budú spokojný, keď budú mať svoj dvor a veľa lásky a hladkania. Táto nerozlučná dvojka je v útulku už naozaj dlho a už by tiež chceli byť doma so svojou rodinou. Kontakt 0948330815 alebo 0948122272.

Tweety

Tweety sa našiel potulovať v meste po Vianociach. Najprv sme si mysleli, že niekomu len ušiel, ale nie je začipovaný a ani ho zatiaľ nikto nehľadá. Je to veľmi milý, prítulný, nekonfliktný psík, ktorý si užíva ľudskú spoločnosť. Tweety zbožňuje ostatných psíkov, takže bude ideálnym parťákom k druhému psíkovi.

Jonáško

Jonáško je mladý psík do 1 roka, ktorý sa niekoľko dní motal medzi autami na ceste v obci Čata. Nechceme ani myslieť na to, čo sa mu mohlo stať, keby mu zavčasu nepomohla jedna úžasná pani, ktorá ho priviezla k nám. Jonáš je pokojný psík, ktorý sa veľmi teší, keď kohokoľvek vidí, bude to úžasný spoločník, vhodný aj k starším ľuďom, deti ani ostatné psíky ešte nevieme. 

Rony

Rony – malý špic so Želiezoviec prežíval tieto Vianoce s velkým smutkom a strachom, umrela mu panička, s ktorou žili sami dvaja v byte. Psik opakovaným škrabanim na vchodové dvere bytu privolal pomoc susedov a policiu.  Žial pani už nežila a psik nemal kam isť, Dobrí susedia nás poprosili o pomoc a psikovi sme spoločne vybavili na niekolko dni psi hotel, nakolko vonku v utulku by to teraz bytový psik nezvládol. Psik má 8 rokov, v hotely sedi len v kutiku a smuti. Velmi potrebuje pomoc, prosim mohol by mu dať ešte niekto šancu na život?

Kokrík

Kokrík je asi 1,5 roka starý kríženček plemena cockerspániel, ktorý sa pár dni potuloval po viniciach. Je nekonfliktný, kľudnejšej povahy. Našiel sa s príšerne zadredovanými uškami. Potrebuje domov. Vhodný aj do bytu. 

Gaston

Úžasný smejko Gaston je ročný psík, ktorý sa rýchlo učí, je to veľmi kontaktný a nekonfliktný psík. Gaston miluje ľudí aj všetko živé, užíva si prítomnosť človeka a najradšej by sa len nechal hladkať alebo si hral. Bude vhodný do bytu aj na záhradu, ale iba s prístupom dovnútra. Hľadáme mu len ten najlepší domov plný lásky.
Rasa: mix ovčiak x retriever  Veľkosť: stredná Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Mačky: áno Vhodnosť: Dvor: áno s prístupom dovnútra Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

Čertíček

Opäť obrovská vďaka Ajka Vašková za záchranu psíka a fenočky, ktoré niekto vyhodil na odľahlejšom mieste, nevzdala to s fenočkou ani po 2 hodinách v zime ... taktiež ďakujeme mladým ľuďom, ktorí ich našli a ihneď volali nás. Obaja sú už v bezpečí v útulku, no fenočka nám dala zabrať, bola veľmi vystrašená. Psik je smelši, menšieho vzrastu, mix jazvečik, ale aj on si zasluži niečo lepšie ako trpieť v tejto zime v utulku. Pomôžte, nech zasa neplačeme, že to v tom strese a zime v utulku nezvládli. Sú mladucký, okolo 1 roka a po vet. ošetreni a trocha socializácie budú hľadať nový domov. V prípade záujmu volajte 0948122272.

Wolfie

Wolfie sa našiel potulovať v Hontianskej Vrbici ešte minulý rok. Žiaľ majitelia sa neprihlásili a tak hľadá nový domov. Je to ešte také odrastené šteniatko, môže mať okolo 8-10 mesiacov. Je veľmi hravý, aktívny a prítulný, vychutnáva si ľudskú spoločnosť. Potreboval by niekoho, kto by sa mu venoval a zvládol by jeho temperament, predsa len je to ešte mladý psík. Vhodný k deťom, nevhodný k starším ľuďom, nakoľko potrebuje pohyb. Ideálne k inému psiemu kamarátovi, ale môže byť aj sám. Vhodný len dovnútra, rád preskakuje ploty. Nevhodný k iným zvieratám. S mačičkami tiež nie je kamarát.  

Bratko

Bratko sa našiel potulovať dlhšiu dobu po obci. Je to veľmi milý psík, ktorý je neskutočne vďačný za každé pohladenie a prechádzku. Je pokojnejšie povahy, nenáročný a vnímavý. Na vodítku ide krásne. Vhodný do bytu či domu s prístupom dovnútra. S inými psíkmi sa žiaľ neznesie. 

Rasa: bradáč Vek: 3 roky Veľkosť: malá Vhodnosť: Dvor: áno, s pristupom do vnutra Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

 

 

 

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/psikovia/
Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Natália: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode